O nás

Pokud toužíte po gastronomickém dobrodružství plném mořských chutí a autentické atmosféře, naše nově otevřená restaurace "Gate by the sea" je pro vás to pravé místo. Tato exkluzivní část naší restaurace je věnována mořským delikatesám a námořní atmosféře, kterou jste ještě nikdy nezažili.

Šéfkuchař s vášní pro moře

Můžete těšit na jedinečné pokrmy připravené pod taktovkou našeho šéfkuchaře Ladislava Šalanského. Ladislav má bohaté zkušenosti z mezinárodního prostředí a působil jako šéfkuchař v prestižních restauracích. Jeho posledních 11 let v Českém domě v Moskvě bylo plné významných kulinařských úspěchů. Tuto zkušenost a vášeň nyní přináší do naší restaurace, kde se specializuje na mořskou kuchyni.

Mořská atmosféra v srdci Prahy

Při návštěvě se budete okamžitě ponořeni do mořské atmosféry. V centru restaurace se nachází impozantní mořské akvárium, které je nejen dominantou prostoru, ale také přináší autenticitu a unikátnost celého zážitku. Můžete pozorovat mořské tvory a ryby, které budou později servírovány na vašem talíři.

 

Jedinečný gastronomický zážitek

Menu v "Gate by the sea" je plné mořských pokrmů, jako jsou čerstvé mušle, autentická paella a další lahůdky inspirované námořní kuchyní. Každý pokrm je pečlivě připravován, aby vám přinesl ten nejlepší chuťový zážitek. Jako jedna z mále restaurací v Praze nabízíme pokrm z humra, nebo autentickou seafood paellu servírovanou na ocelové pánvi. Naše nabídka mušlí je také v celé  Praze ojedinělá.

Doprovodné služby

Kromě vynikajícího jídla a autentické atmosféry u nás můžete  očekávat také profesionální obsluhu a špičkové víno, které skvěle doplní vaše jídlo. Pokud máte nějaké speciální požadavky na vaše námořní dobrodružství, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že vaše  návštěva bude nejen gastronomickým zážitkem, ale i cestou do světa mořských chutí a radostí.

Zpět do obchodu